Adres

Akseki Mahallesi Ankara Caddesi No:1 Şereflikoçhisar / Ankara

Telefon

0 553 272 99 16

Vural Oto Kurtarma

Our Location

Kuta, Bali 80225

Call Us

+62 234 6754 345

Oto Çekici

Oto Çekici

Oto Çekici aracıyla seyahat ederken, “Yolda Kaldım!” diyenlere en hızlı oto çekici çözümü üretiyor ve aracınızı kurtarmak için güvenli oto kurtarıcı hizmetini sunuyoruz. Oto Çekici günün her saatinde, 7/24 oto kurtarma hizmeti ile birlikte resmi günler dahil olmak üzere aralıksız olarak oto çekici arıyorsanız eğer doğru adrestesiniz. Oto Çekici profesyonel bir oto çekici hizmeti sayesinde, yolda karşılaşacağınız tüm olumsuzluklarda dilediğiniz yerden aracınız çekiciye yüklenerek dilediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Oto Çekici araç arızası, lastik patlaması, yakıt bitmesi, ufak hasarlı kaza, kazaya karışma veya aracınızın kullanılamaz durumda olması gibi karşılaşılabilecek olan olumsuzlukların çözüme kavuşmasını ve yol mağduriyetini en hızlı şekilde gidererek aracınızın ve sizin güvende olmanızı sağlıyoruz.

Oto Çekici ekonomik oto çekici hizmeti sayesinde yolda karşılaşılan aksiliğin üzerine maddi bir mağduriyet yaşamamanız için gerekli tüm imkanlara yer veriyoruz. Ödeme kolaylığı sunan vural oto kurtarma hizmetimiz sayesinde tüm müşterilerimizi memnun etme yolundayız.

Yolda kalmak sizi endişeye düşürmesin. Oto Çekici hızlı oto kurtarma aracımız ve uzman ekibimiz sayesinde aracınızın yanına kısa sürede ulaşıyoruz. Pratik bir müdahale ile birlikte profesyonel oto kurtarıcı görevini yerine getirerek müşterilerimizin endişelerini en aza indiriyoruz.

Oto Çekici araç arızası durumlarında size en yakın oto arıza noktasını veya sizin anlaştığınız oto tamirci ile iletişim kurarak çözüm odaklı bir taşıma hizmeti sağlıyoruz. Herhangi bir oto tamir servisi ile irtibat sağlamadıysanız anlaşmış olduğumuz profesyonel oto servislere sizi yönlendirerek sorununuzu ortadan kaldırmaya yönelik alternatif çözümler üretiyoruz.

Oto Çekici sadece bir telefon uzaklığınızdayız. “Çekici arıyorum,” diyorsanız sizin için en iyi hizmeti sunmak, yolda kalan aracınızı en kısa sürede ve en güvenli şekilde taşımak için tecrübeli ekimizle birlikte buradayız. Uygun fiyatlı oto çekici hizmeti sunuyor, müşterilerimize anında ulaşıyor, aracınızı güvenli şekilde taşıyor ve günün her saatinde bize ulaşabilmeniz için resmi tatil veya hafta sonu gözetmeksizin sizin için hazırda bekliyoruz.

Aracınızın sınıfına uygun olarak mevcut olan oto çekici aracımız sayesinde tüm yolda kalmış araçlara müdahale edebiliyoruz.
“Yolda kaldım,” diyenlerin en güvenli adresine sizleri de bekliyor, Oto Çekici profesyonel oto çekici hizmetimiz sayesinde en uygun hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

BİZE HEMEN ULAŞIN

Aşağıdaki telefon numarasından bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER