Adres

Akseki Mahallesi Ankara Caddesi No:1 Şereflikoçhisar / Ankara

Telefon

0 553 272 99 16

Vural Oto Kurtarma

Our Location

Kuta, Bali 80225

Call Us

+62 234 6754 345

Oto Tamir

Oto Tamir

Araç arızasına en iyi hizmeti sunabilmek için oto tamir ve bakım servisimize sizleri bekleriz. Güvenli araç tamiri hizmetimizle birlikte aracınızın tüm aksamını uzman çalışanlarımız ve profesyonel bakım ekipmanlarımızla sağlamaktayız. Aracınızda meydana gelen tüm sorunlara çözüm üretiyor, aracınızın ilk günkü gibi sorunsuz çalışmasına olanak sağlıyoruz. Yolda kusursuz bir araç seyahati için oto bakım hizmetimizle tüm muayenesini özenle gerçekleştiriyoruz.

Aracınızın yenilenecek aksamlarını, tamir edilecek noktalarını, bakımı ve kontrolü yapılacak tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar inceliyor, sizin için uygun bir oto tamir çözüm sunarak memnuniyetinizi kazanmaya çalışıyoruz.

Uzman ekibimizin size sunacağı oto tamir hizmet sonucunda garantili ürün ve tamir avantajı elde ediyor, ekonomik bir oto tamir güvencesine sahip oluyorsunuz. Aracınızla yolda kalmamanız adına tüm gerekli kontroller sağlanarak aksayan aksamın belirlenmesi ve çözüm aşaması size sunulduktan sonra profesyonel bir tamir süreci oluşturuyoruz. Bu süreçte tüm yapılan aşamaları size aktarıyor, aracınızın anlık oto tamir durumu hakkında bilgi veriyoruz. Yapılacak değişiklerde size en uygun çözümleri sunarak ortak bir sonuç elde etmek adına iletişimimizi hiç kesmeden oto tamir hizmetimize devam ediyoruz.

Ekonomik bir oto tamir hizmeti almak istiyorsanız size en uygun adrese geldiniz. Aracınıza uygun olan ve arızayı giderecek olan parçaların kolayca ve uygun fiyatlarla sağlanması adına anlaşmalı kaynaklarla bağlantı kuruyoruz. Mağduriyetinizi en kısa zamanda ve maliyeti en düşük bir şekilde gidermenize yardımcı olabilmek için geçici veya tam oto tamir çözümler sunarak sizin memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Araç muayenelerine hazırlık aşamasında mevzuatın gerektirdiği tüm kontrolleri yapıyor ve aracınızın muayene hazır olup olmadığını, eksikliklerin giderilme aşamalarını, oto tamir süreçte yaşayacağınız tüm olasılıkları size aktarıyoruz. Kontrollerin ardından tüm bakımlarını ve tamirlerini yaptığımız aracınızı güvenle sizlere teslim ediyoruz.

Oto tamir servisimizin size en iyi hizmeti verebilmesi adına geliştirdiği tüm yöntemler, uzman çalışanlar ve profesyonel ekipmanlar ile birlikte sizi bekliyoruz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

BİZE HEMEN ULAŞIN

Aşağıdaki telefon numarasından bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER